Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Liia lugu

Liia lugu

Minu elulugu on väga kirju. Aastal 1978 alustasin kooliteed Palupera Põhikoolis. Tol ajal oli põhikool ainult 8 klassi, seega pääsesin lihtsalt. 1986. aasta sügisel asusin Väimela Näidissovhoostehnikumis õppima veterinaarvelskeri ametit. Lõpetasin kooli edukalt ja läksin Rakvere lihakombinaati tööle veterinaararsti kohusetäitjaks.

1996. aasta kevadel märtsis, naistepäeva paiku, sündis mulle imearmas poeg, kellega on suhted siiani väga soojad. Olen alati mõelnud, et emaks olemise ametit ei vahetaks ma iialgi mitte ühegi teise vastu. Samal ajal, kui töötasin Rakveres, jõudsin veel Mõdriku Põllumajandustehnikumis lõpetada raamatupidamise eriala. 2005. aastal tegin kannapöörde ja suundusin Rakvere haiglasse tööle, kuna lihakombinaadis koondati paljud töötajad, sealhulgas ka mind. Elu oli küll raske, sest pidin lisaks veel üksi poega kasvatama, aga olen tugev ja saan kõigega hakkama. Töötasin Rakvere haiglas peaaegu 10 aastat, kus olin hooldaja sünnitusosakonnas. Tööga samal ajal käisin lisaks veel Tallinnas massaažikoolis massaaži õppimas, mille lõpetasin 2012. aastal.

2021. aasta kevadel suunati mind peale Kanepi kodus elamist Kuressaarde, kus minu uueks koduks sai Kuressaare Sirge kodu. Seal olid väga toredad töötajad, keda pean hea sõnaga meeles. Sain läbi teiste elanikega, eriti on meeles armsaks saanud Merike, kes joonistas mulle ilusaid pilte.

Saabusin Pärnu Kuldse Kodu majja elama 2024. aasta aprilli lõpus. Kohanesin väga kiiresti, sest käin juba Pärnu SAHH-is tööl ja võtan tublisti osa söögitegemisest. Olen väga aktiivne.  Minu lemmiktegevusteks on kokkamine, raamatute lugemine, laulmine ja taimede eest hoolitsemine. Minu tugevuseks on suhtlemine. Ma armastan inimesi aidata ja hetkelgi olen iseendale tööandja, tegelen energiaväljadega, oman kivikaarte ja tean, kuidas inimesi energeetiliselt aidata.

Liia Mägi Pärnu Kuldse Kodust

KUULA:

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!