Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Lugu vahvast Maarjost, kes võitis kõigi südamed

Lugu vahvast Maarjost, kes võitis kõigi südamed

Elas kord üks hea ja tore, väga südamlik inimene. Ja tema nimeks oli siis Maarjo.

Talle meeldisid kõik loomad, linnud ja igasugused inimesed ka. Talle kohe väga meeldis inimesi aidata ja ta mõtles iga päev, kuidas kõigil ja ka erilistel inimestel parem oleks elada. Ta aitas neile ehitada ilusad majad ja väga ilusad toad, mis asusid siis nende majade sees. Ja kõik olid kohe väga rõõmsad oma uute kodude üle.

Ja kui kõik kodud ja majad ja toad valmis olid, siis käis Maarjo neid erilisi elanikke ikka vaatamas. Aga ta ei käinud seal mitte üksi, sest et tal oli ka üks väga ilus koerake. Ja selle koerakese nimi oli R… Ja nii kõik need elanikud olid väga rõõmsad selle koerakese üle ja ootasid ikka kõigi nende sõpra Maarjot koos oma koeraga külla.

Ja siis ühel päeval linnukesed siristasid, et Maarjo tahab veel ja veel rohkem inimesi aidata ja tal ei ole aega kõiki oma sõpru üle kogu maa vaatamas käia. Kõik need erilised inimesed jäid seda kuuldes natuke kurvaks, aga ainult natukene, sest neil oli hea meel, et Maarjo ikka vahel nende peale mõtleb.

 

Pille Kehra Kodust

 

 

KUULA: 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!