Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Mälestused, mis said taas elu sisse ehk „Punk teraapia“ 2015 kokkutulek

Mälestused, mis said taas elu sisse ehk „Punk teraapia“ 2015 kokkutulek

Aastal 2015 tehti neljaosaline teleseriaal “Punk teraapia”. Saates näidati bändi Bandemoonium loomist. Pikk aeg oli möödas saatest „Punk teraapia” ja nüüd kutsus ansambli idee autor Ene 23. juulil kokku kunagised ansambliliikmed pealinn Tallinna. Kauri räägib, kuidas ta sattus Bandemooniumisse basskitarri mängima.

Osad ei tundnud mind kohe ära, sest enne oli mul habe ja pikemad juuksed, nüüd enam ei ole. Mina mängisin ansamblis basskitarri. Isa kunagi ammu õpetas mind kitarri mängima. Õppisin Astangul ja sinna tuldi küsima, et kes oskab mingit pilli ja oleks nõus osalema punkbändis. Proovid olid kolm korda nädalas ja mõnikord olime ka väsinud. Meid käisid kuulamas proovides ka ansambel Metsatöll pillimehed. Kokkutulekul rääkisin teistele, et elan Raplas ja käin töökeskuses tööl ja osalen tantsuringis ning kuulame minu vinüülplaate muusikaõhtutel. Ansambel Bandemoonium tegutses terve aasta ja oli ka esinemisi. 2016. aastal mängisime ka Viljandis Erivajadusega inimeste laulu-ja tantsupeol. Lähen ka sel aastal Rapla Nurme elanikega Viljandi laulupeole.

 

Kauri Robin Parriku mõtted pani kirja Rapla Nurme üksuse tegevusjuhendaja Eve Ruul

 

KUULA: 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!