Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Meenutusi möödunud edukast liikumisaastast

Meenutusi möödunud edukast liikumisaastast

Pärnus on Oja kodu poisid spordivaldkonnas ühed eesrindlikumad. Peaaegu iga nädal käivad kaheksa meest tegevusjuhendaja Marika eestvedamisel Tervise Paradiisis ujumas ja saunas. Jaanipäevast septembrini kasutavad nad ära looduse võimalusi ehk ujumas käiakse regulaarselt jões või meres. Koos sõidetakse ka ratastega pikki ringe. Igal võimalusel käiakse vaatamas Pärnu Spordihallis toimuvaid korvpallimänge ja JK Vapruse mänge rannastaadionil. Paar aastat on osa seltskonnast käinud ka Otepää triatloni vaatamas. Ühestki päevast ei puudu tavaliselt ka jalutuskäik.

2023. aasta oli liikumisaasta. Oja kodust Rene Jung võttis asja väga tõsiselt. Kõikides eelnevalt nimetatud tegevustes osales alati ka tema. Terve aasta sai koos tegevusjuhendaja Marikaga hoolega trenni tehtud nii joostes, ujudes, rattaga sõites kui ka kõndides. Koos võeti osa ka mitmetest võistlustest:

 1. Kolme Tamme jooks 5km (15.aprill)
 2. 94.Suurjooks ümber Viljandi järve ~13km  (1.mai)
 3. Rapla Selveri Suurjooks 5km  (27.mai)
 4. Uhla-Rotiküla elamusjooks 5km (20.august)
 5. Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks 10km (3.september)
 6. Tallinna maraton 42km virtuaalselt (8.september)
 7. New Balance Türi linnajooks 5km (24.september)
 8. Pärnu Rannajooks 10km (29.oktoober)
 9. Mispo Talvemaraton 7km (2.detsember)

Rene valiti eelmisel aastal ka Oja kodu uhkuseks. Medalite rohkuse järgi on näha, et seda tiitlit pidas ta uhkelt terve aasta tunnustuse vääriliselt. Üleüldse on Rene suur spordihuviline ja aastate jooksul on medaleid kogunenud palju. Ta tunneb kõiki tuntumaid sportlasi ja kui ta just sporti ei tee, siis ei jää tal vahele ka ükski spordisaade. Muidugi osales Rene ka Vändras toimunud spordipäeval. Oma saavutuste üle on Rene väga uhke ja kõik medalid on ta endale kenasti seinale riputanud.

Ka see aasta tõotab tulla sportlik. Plaanis on nii mitmedki jooksud ja toredad üritused. Oja poisid on käinud juba ka sel aastal Spordihallis mitmeid korvpalli- ja võrkpallimänge vaatamas ja kaasa elamas. Kõik ootavad juba soojemat aega, et saaks õues mõnusamalt aega veeta.

Oja kodu ja Rene saavutused aitas kirja panna tiimijuht Kaie Viljas ja tegevusjuhendaja Marika Laaring

KUULA:

  Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

  Sinu sõnum on saadetud!