Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Minu hobi

Minu hobi

Mina olen Vitali. Elan Paljassaare kodus ja töötan Merimetsa töökeskuses. Varem elasin kodus.

Minu hobiks on pallimängu võistlustel käimine. Esimest korda vaatasin võistlusi aastal 2000. Siis toimus Kadrioru staadioni jalgpallivõistlus. Käisin seal koos isaga. Nüüd olen üle kahekümne aasta koos sõpradega võistlustel käinud.

Mulle meeldib käsipall, jalgpall, korvpall ja võrkpall. Jäähokit käin ka vaatamas.

Käsipalli võistkondadest meeldib mulle HC Tallinn, võrkpallis Selver Tallinn, jalgpallis FC Levadia. Levadia poolt olen olnud juba 20 aastat. Hokimängijatest meeldib mulle Robert Rooba.

FC Levadia jalgpalluritest on lemmik Brent Lepistu. Korvpalli lemmikvõistkond on Kalev Cramo ja Kristjan Kirsing. Mul on ka Kalev Cramo särk ning FC Levadia, JK Tallinn ja FC Flora hooaja- ja klubikaardid. Mitu fännisalli on ka. Särke ja salle kingitakse. Klubikaarte ja pileteid võistlustele aitavad saada sõbrad. Saan neid tasuta või väikese raha eest saada.

Hoian kõik piletid ja kaardid alles. Alates esimest mängust on mul ka autogrammiraamat. Seal on lisaks spordivõistlustel osalejate autogrammidele ka mõne kuulsa laulja allkirjad.

 

KUULA: 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!