Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Natalja kauaoodatud kohtumine emaga

Natalja kauaoodatud kohtumine emaga

Lähedaste olemasolu ja nendega suhtlemine on iga inimese jaoks äärmiselt oluline. See loob turvatunde, pakub emotsionaalset tuge ning aitab meil tunda end armastatuna ja hinnatuna. On oluline püüelda selle poole, et hoida sidet oma lähedastega, olenemata asjaoludest või vahemaast, mis meid lahutab.

Natalja, Ahtme Maleva kodu elanik, avaldas püsivat soovi oma ema näha ja temaga kohtuda. Ta rääkis palju ja tihti oma emast ning jagas mälestusi lapsepõlvest. Natalja mainis, et tema eakas ema viibib Tapa linnas haiglas. Otsustasime teha kõik selleks, et Natalja saaks oma ema külastada. Võtsime ühendust Natalja eestkostja Arinaga ja selgus, et Natalja ema elab tõepoolest Tapal asuvas Pihlakodus. Ühel päikesepaistelisel päeval sõitsimegi rongiga Tapa linna, kus Natalja kohtus lõpuks oma emaga.

„Ma olen nii õnnelik, et mu ema tundis mind. Mul on selle kohtumise üle väga hea meel,“ sõnas Natalja. Ta oli väga õnnelik, et nägi oma ema ning kinkis talle lilli ja šokolaadi. Pärast kohtumist suundusime koos Nataljaga tema eestkostja Arina juurde. Kohtumine oli soe ja hubane, arutatasime mõningaid küsimusi. Seejärel sõitsime tagasi koju, jagades omavahel muljeid sellest imelisest reisist.

 

Natalja Ahtme Maleva kodust, loo aitas kirja panna Anastasia Manchenko

KUULA:

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!