Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Osalesime Saare maakonna puuetega inimeste spordipäeval

Osalesime Saare maakonna puuetega inimeste spordipäeval

19. oktoobril toimus Kuressaare Spordihoones järjekordne väga oodatud Saare maakonna puuetega inimeste spordipäev, mille korraldab Saaremaa Puuetega inimeste Koda.

Juba augustist tundsid meie elanikud huvi, kas sellel aastal ikka ka see traditsiooniline üritus toimub ja millal see toimuma saab. Kutse saime Saaremaa Puuetega Inimeste Kojalt juba septembris ning elanikel ei võtnud kaua aega, et otsustada, kas osalevad. Meie kodudest osalesid Kuressaare Smuuli, Ruubi ja Sirge. Üle Saaremaa oli osalejaid ligi 70, seega oli lisaks sportimisele võimalus kohtuda ka vanade tuttavatega. Taaskohtumise rõõm oli suur. Kavas olid erinevad kergejõustiku alad (hoota kaugushüpe, kuulitõuge, 30m jooks, topispallivise), Boccia pallimäng ja täringumäng. Auhinnalisi kohti said Peeter, Andrus, Arvo ja Reigo.

Koju jõudes olid kõik väsinud, kuid õnnelikud. Ühiselt tõdeti, et tähtis polegi võitmine, vaid osalemine nii lahedal üritusel. Jääme ootama järgmise aasta spordipäeva!

 

Tegevusjuhendajad Eneli Laanemägi Kuressaare Smuuli ja Anne Pajumaa Kuressaare Ruubi kodust

 

KUULA: 

 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!