Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Parimad sõbrad Andres ja Ülo

Parimad sõbrad Andres ja Ülo

Andres ja Ülo

Andrese sõprus toakaaslasega

Ma olen elanud nüüd Vääna-Viti Kodus 2013. a sügisest, mul on olnud värvikaid toanaabrid, kõigepealt Tauno, siis Alexander, Dima, Leonid ja nüüd Ülo. Nüüd olen lõpuks rahul oma toanaabriga, et teeme peaaegu kõike asju koos ja osaleme ka tegevustes koos. Me käime koos laulutunnis, spordiringis, ujumas, kunstiringis, lugemistunnis ja majas ka bingos, muusikaringis, nii et polegi asju, mida me enam ei teeks koos. Kui Ülo ei jõua teinekord lõpuni toimkonda teha, siis aitan lõpetada.

Talvel külastasime koos teistega Tallinnas Raekoja platsi, kus käisime ka kuuske vaatamas ning sai ka seal ringi jalutada. Lisaks sai käidud ka Vabaõhumuuseumis ning koos hobusega saanis sõita. Uue aasta plaanid on koos kinno minna, Soomet külastada ja taas osaleda laulupeol. Olen õnnelik, et olen leidnud endale toreda sõbra.

Sõprusest Andresega

Olen elanud siin Vääna-Viti Kodus koos Andresega ühes toas. Minust ja Andresest said suured sõbrad. Ma olen Andresega koos vaadanud televiisorit, sealt oleme vaadanud koos mitmeid filme, mänginud palju korvpalli. Koos kuulame oma toas raadiot.

Käisime Viljandis laulupeol koos laulmas ja iga nädal osaleme laulutunnis ning ühiselt oleme ka esinenud lauldes. Siis käisime veel Lätis ekskursioonil, lisaks oleme käinud koos rabamatkal. Haigla territooriumil käime siiani iga päev jalutamas.

Mulle Andrese suhtes meeldib see, et ta on väga hea ja sõbralik inimene ning vana rahu ise. Meie selle aasta lähimas plaanis on minna koos kinno, Soome maikuus ja tahaks koos ka kontserdile minna. Oleme saanud siin koos elades parimateks sõpradeks, kõike teeme koos ja alati aitame üksteist ja olen selle üle väga õnnelik.

 

Andres ja Ülo Vääna-Viti Kodust

 

KUULA:

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!