Sa õnne kõrval käid
Sa õnne kõrval käid ja küsid
kas õnn Su kõrval püsib.
Paiguti…
Ega õnn ei küsi,
see tuleb ja läheb
ja mõnedel inimestel ka püsib.
Ära õnne käest lase,
siis õnn ka püsib.
Õnnelikel inimestel säravad silmad.
Ei õnn sust mööda lähe,
kui teda hoiad käest ja
seda elu lõpuni.
Ilmar Keila Kaare kodust
KUULA:
