Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Saame tuttavaks Aleksandriga!

Saame tuttavaks Aleksandriga!

Tahan teile tutvustada Kunda Mere kodu elanikku Aleksandrit. Omade hulgas kutsutakse teda Sassiks. Sass tuli Kunda vastvalminud üksusesse elama viis aastat tagasi, kui tal olid suured plaanid ja unistused, et ta abiellub ühel päeval oma tüdruksõber Anitaga. Tänaseks on see plaan unustusse vajunud ja nüüd on nad lihtsalt head sõbrad.

Sass on ühest silmast pime ja teisega näeb häguselt, kuid see pole olnud talle takistuseks, et hakkama saada igapäevaste toimingute ja töödega.

Sass on hõivatud SAHH-i tööga. Tal on võimalus töötada kodus. Sass keerutab sõrmede vahel sukavardaid ehk veeretab ajalehepaberitest rulle, millest hiljem punutakse korve. Sassi tehtud pulgad on kvaliteetsed ja tema tööd hinnatakse kõrgelt. Kiitmine motiveerib ja innustab teda töötama.

Sass on kõva laulumees. Muusika ja laulmine on tema suur kirg juba lapsest saadik. Oma esimest esinemist mäletab ta 6-aastasena. Ta on laulnud nii kooris kui ka solistina. Laulupeo laulud on Sassil alati peas ja nagu ta ise armastab öelda, siis “Kollast päikest” võib ta laulda une pealt. Kõikidel pidudel võtab Sass laulu üles ja sütitab sellega ka teisi. Talle meeldib kuulata oma lemmikuid ansambleid “Hovery Covery” ja “Seelikukütid” ning nende laule kaasa laulda. Aleksandri lemmik telesaade on “Õnne 13”.

Sassil on parasjagu huumorimeelt, ta on hea vestluskaaslane ühistes vestlusringides, kus tal meeldib nalja visata, nostalgitseda ja vanu aegu meenutada.

Vaatamata halvale silmanägemisele on Sass väga tubli kodustes toimkondades.

Talle meeldib süüa teha ja paljusid toite (lihtsamad supid, kastmed) oskab juba iseseisvalt valmistada.

Sass on parim salatitükeldaja ja pakub alati oma abi sibula hakkimisel.

Talvistel hommikutel on ta üks esimesi, kes haarab lumelabida ja lükkab õue puhtaks.

Sassile meeldib unistada. Üks väike unistus ajab teist taga ja nii sünnivad suured unistused.

Sass soovib minna koos oma parimate sõpradega laevaga Rootsi kruiisile. Unistustel on kombeks täituda, nii et, kes teab…

 

Loo Aleksandrist pani kirja tema tugiisik Marje Arula

 

KUULA: 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!