Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Saame tuttavaks Veikoga

Saame tuttavaks Veikoga

Veiko on kõnetu klient, kes elab Tapa Põllu kodus, ta on meie kodu päiksekiir! Veikol on oma enda keel, mida ta kasutab julgelt eneseväljendamiseseks ja küsimused ei jää kunagi vastuseta. Alati rõõmsameelsel Veikol ei ole kunagi igav. Ei ole ettevõtmist, kus Veiko kaasa ei lööks. Üle kõige meeldib talle joonistada ja värvida, samuti meisterdada ja kaunistusi teha.  Alati kui on tulemas mingi tähtpäev või püha on Veiko selleks valmis. Eelmisel aastal meisterdas ta akendele lumehelbeid, varasemalt tegi värvipaberitest paberketti ja seda lausa kümnetes meetrites.

Enne värvima asumist on Veikol rituaalid. Igal õhtul võetakse ära laudlina ja kõik seal olevad esemed. Asemele tuuakse pliiatsid ja paberid, kõik sätitakse käepäraselt ja laualt ei puudu ka tema kohvitass. Kõike seda tehes on Veiko ise alati väga keskendunud ning pühendunud oma tegevusele nagu kogu muu maailm seisaks tema ümber.

Veiko käib ka majas toimuvas toolijoogas ja tantsutrennis. Diskod oleks ilma temata igavad. Viimane diskolava, mille ta vallutas, oli Rootsi kruiisil, kus me käisime eelmisel suvel.

 

Veiko loo panin kirja Tapa Põllu kodu tegevusjuhendaja Kaja Kuul

 

KUULA:

 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!