Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Saaremaa lugu

Saaremaa lugu

Sõitsime eelmisel õhtul Paidesse, ööbisime ühe öö ja hommikul sõime putru ja jõime kohvi. Käisime Pärnu Männi kohvikus suppi söömas, pärast seda sõitsime juba Saaremaale, hakkasime praami peale minema. Siis kõige pealt võtsime kaasa ka Jaanuse venna ja Mari.

Läksime edasi Ratsu Turismitallu Jõgelal, mõnus koht, saab puhata. Siis käisin jalutamas ja hobuseid vaatamas, hobusega käisin ratsutamas, Aleksei, Jaanus, Urmas, Peep, Marko ja teised ka, mõnus oli, sai hobuse peale. Laupäeva hommikul läksime jalutama ja osa olid hobuse seljas. Ajasime juttu sõpradega ja õhtul läksime välja merd otsima, aga ujumiskohta ei olnud, oli ainult elektrivärav või aed ees, nägime mõnda looma läbi aia.

Saunas oli mõnus soe ja saime pesemas käia, mina tegin kuu pildid. Pühapäeval hakkasime vaikselt pakkima asju kokku ja minema. Käisime Kuressaare lossi vaatamas, siis oli koju minek ja enne seda läks bussi ratas katki, ikka jõudsime ilusti koju. Tore reis oli kolm päeva.

 

Mirje Mägi Viljandi Männimäe üksusest

 

KUULA:

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!