Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Tervituskiri üliõpilastelt

Tervituskiri üliõpilastelt

Tere!

Meie oleme tudengid Eiko, Marju, Maarja, Sandra, Anni ja Kadi. Õpime Tartu Ülikoolis seda, kuidas arendada kogukonda ja sotsiaalset heaolu. Lihtsamalt öeldes tähendab kogukond inimesi meie ümber ja sotsiaalne heaolu teistega koos hästi elamist.

Meid juhendab õppejõud, kes on rohkem nagu hea haldjas, Dagmar.

Sel kevadel ja suvel soovime tulla külla mõnedesse Tartus, Raplas ja Pärnus asuvatesse kodudesse. Igale poole me kahjuks ei jõua.

Miks me teile külla tahame tulla? Soovime teiega tutvuda, tundma õppida teie lemmikpaiku ja meelistegevusi. Siis saame ühiselt avastada tähenduslikku ja toredat nii teie enda kodudes kui ka naabruskonnas. Uurime koos, kuidas elu veel mõnusamaks teha.

Tuleme teie juurde avatud südame, suure kõrva ja lahke silmaga. Võtame endaga kaasa põnevaid mõtteid, mida teiega jagada – kuidas me saaksime koos tegutseda, omavahel ühendust hoida ja teie tegemistest osa saada ka siis, kui meil ei ole võimalik olla kohapeal.

Loodame, et teile pakub eesolev kohtumine sama suurt rõõmu nagu meile!

Ootusrikkalt tervitades

Eiko, Marju, Maarja, Sandra, Anni, Kadi ja Dagmar

 

KUULA: 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!