Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Ujumisvõistlus „Anna Hoogu“ tõi poodiumikohad

17. veebruaril toimus Tartus Aura Veekeskuses puuetega inimeste ujumisvõistlus „Anna Hoogu“. Võistlusest võttis osa 86 sportlast üle Eesti. Osa võttis ka meie AS-i Hoolekandeteenused ujumiskoondis. Koondisesse kuulusid Tartu Kaunase kodu elaniku Maie, Anastassia, Meelis, Väino ja Andrus. Meil läks võistlusel väga hästi!

Meie sportlaste distantsiks oli 25 m vabalt ujumist. Naistest võitis Maie oma vanuseklassis 3. koha ja Anastassia sai 6. koha. Meestest sai Andrus oma vanuseklassis 2., Väino 4. ja Meelis 6. koha.

Millised on sportlaste muljed?

Maie: „Nii suur võistlus ja ma olen väga õnnelik, et sain 3. koha!“

Anastassia: „Minu esimene võistlus ja esimene medal!“

Väino, Meelis ja Andrus: „Järgmisel aastal tuleme kõik poodiumile.“

Tublide sportlaste treenerina leian, et tegemist on super tulemuste ja isiklike rekorditega ning nagu poisid ütlesid – järgmisel aastal kõik poodiumile!

Täname oma sponsorit AS- Hoolekandeteenused, kes toetab meid elanikke, et saaksime ujumistrenne teha.