Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Vändra ajaloolise trahteri ja hobuse päev

Vändra ajaloolise trahteri ja hobuse päev

17. mail käisime Vändras hobust külastamas. Meid oli nii palju koos. Jalutasime kõik koos Vändras asuva vana Jaani Trahteri hoone juurde. Meie oma töötaja on perenaine seal hoones. Selline suur kivist hoone. Perenaine tutvustas meile ka selle hoone ajalugu, aga mulle päris täpselt kõik meelde ei jäänud. Vahepeal sõime küpsist ja jõime vett, sest jalutuskäik oli päris pikk.

Trahteri perenaine oli ka nii armas ja sai meile koostöö ühe naisega, kes lubas meile oma hobust katsuda ja puhastada. Tegevusjuhendaja ütles, et see on nagu hobuteraapia. Nii tore! Mulle ju hobused väga meeldivad. Minu ema oli kunagi tallis tööl ja ma olen hobustega koos kasvanud. See oli selline veidi nagu nostalgiline hetk. Selle hobuse nimi oli Teele. Ma sain hobust kammida, puhastada, kallistada ja nina peale pai teha. See nina oli väga pehme ja mõnus.

Juhendaja Maila näitas meile veel, kuidas hobust saduldada, ja tegevusjuhendaja Ruta näitas, kuidas hobusele selga saab istuda ja kuidas hobune liikuma saada. Ma ootan nii suure põnevusega järgmist kohtumist meie Teelega. Nii tahaks juba teda kammida ja seda mõnusat pehmet nina paitada.

Eeve Välja Vändra Kodust

 

 

 

KUULA:

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!