Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Vastlatrall

Vastlatrall

Anu

Võisiku Kodu 2021. a vastlapäeva pidasime väljasõiduga rohelisse (lumi on jõudnud maha tulla). Käisime kolmanda osakonnaga sealpool Põltsamaad Pisisaare kandis hobusefarmis. Väljas oli ilm üsna külm, mu juhendaja jäi Võisikule, aga pakkis mu tublisti riidesse – katsugu ma veel arvata, et ta ei hooli!

Mul ei ole käekella, vist pool tundi sõitsime Põltsamaalt selle talu poole, uuem viis on öelda farm. Farmis olid hobused õues, lume peal, vist 4 ja veel üks poni. Tegime sõitu reega ja saaniga (ree peale mahtus 4 ja saani 3 inimest, lisaks olid kutsarid). Sõitjad olid kaetud tekkidega ja see oli elamus! Sõiduteed olid lahti aetud.

Kui jõudsime sõidult tagasi (meiega tehti 2 ringi, meid oli 16 või 17) oli külalistemajja süüdatud raudahi, mille juures saime sooja. Kas tõesti külaliste pärast köetakse ahju? Seal oli mitmeid maju aga hobused on lumel vastupidavad ega köhi. Kuni toimus teine sõiduring, soojendasime end ja meenutasime hobustest tehtud laule. Kui olime jälle kõik koos, sõime sooja teega lihapirukaid ja vastlakukleid (need olid enne siin valmistatud). Meil olid ka mõned Salvo kelgud kaasas ja nendega said poisid künkast alla sõita.

See oli ilus elamus!

Suur tänu farmi töötajatele ja tublidele hobustele!

Loo autor on Anu Krall Võisiku Kodust

 

KUULA: 

 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!