Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Volli lugu

Volli lugu

Minu elu on olnud väga kirju, nagu vahtraleht peale esimest öökülma. Minu elu kõige ägedamad mälestused on ajast, kui sain pidudel mängida ansamblis basskitarri.  Bändi nimi oli Harmoonika. Kõige põnevam esinemiskoht oli Tallinnas Mustpeade majas. Oleme esinenud ka Anne Veski ja Joel Steinfeldtiga.

Poisipõlves sõitsin võrriga, millel puudusid pidurid. Et seisma jääda, võtsin gaasi vaiksemaks ja siis hoog hääbus ning käsipiduritega sai lõplikult pidurdada. Võrr oli tal ajal väga populaarne Riga. Lõpuks sai võrr sõbrale.

Minu lemmikkirjanik on prantslane Jules Verne. Mulle väga meeldivad seiklusjutud maalt ja merelt. Praegu teen ma rohkem ristsõnu ja vaatan ajakirjadest pilte. Kogusin ka kunagi marke, seal olid india elevandid ja San Marino ning muude eksootiliste maade loomad. Minu praegune lemmiktegevus on jalutamine, see maandab pingeid ja teeb ka tervise paremaks. Minu elu juhtlause on: ole optimist, väldi nukrutsemist!

 

Voldemar Saar Pärnu Uus-Sauga kodust

 

KUULA: 

 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!