Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Aasta tegu – Pärnu lugemisring

Aasta tegu – Pärnu lugemisring

Novembris 2022 ilmus meie uudiskirjas lugu, kus Lääne piirkonna endine kogukonnatöö tegevusjuhendaja Madli Murumaa kirjutas meie piirkonna suurimatest koostööpartneritest ehk raamatukogudest ning et Pärnu Keskraamatukogu raamatukoguring on esitatud „Aasta tegu linnaraamatukogus“ auhinna nominendiks

18-19. mail toimus Viimsi Artiumis Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu (ERÜ) Kongress ja seal tutvustasid ERÜ tunnustuse pälvinud raamatukoguhoidjad oma tegemisi. Pärnu Keskraamatukogu töötajad Regina ja Ilme püüdsid seitsme minuti sisse ära mahutada oma tööde ja tegemiste tutvustuse ning tundus, et sellest jäi puudu, kuna kätemeri peale esitlust ei vaibunud ning küsimusi ja tänuavaldusi tuli palju. Paljude teiste piirkondade raamatukoguhoidjate jaoks oli see üllatus, et selline vahva ring üldse toimub ja juba mitu hooaega. 

Elanike oluline areng

Käisin Ilme ja Reginaga peale kongressi kohtumas, et arutada pärast kolme koos veedetud hooaega seda, kas neil on veel jaksu ja soovi oma tänuväärset raamatukoguringi edasi teha ning mõlemad vastasid kui ühest suust, et teevad seda rõõmuga. Sellelt läks edasi jutt meie elanikele ja on rõõm näha, millise arengu meie kliendid on selle ajaga läbi teinud.  Päris mitmest kliendist on saanud tublid lugejad ning raamatute laenutajad.  

Mari-Liis Jäärats, Lääne kogukonnatöö tegevusjuhendaja


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!