Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Aeglase pistega Nevada kõrbesse

Aeglase pistega Nevada kõrbesse

Meie tööperel ja sõpradel on ainulaadne võimalus panustada kunstiprojekti Aeglane piste, mis läheb augustikuus Eestit esindaja Ameerikasse.

Mis on Aeglane piste?

Aeglane piste on EKA Ringdisaini tudengite ja V2GI koostööprojekt, mille raames valmivad lõngajääkidest tikitud lipud, kuhu oma piste saab lisada igaüks. Eelnev kogemus ei ole oluline, vaid oluline on läbi tikkimise viibida hetkes ja just oma mõtted-tunded linale kanda. Lina reisib augustikuus üle ookeani Ameerika Ühendriikidesse Nevada kõrbes toimuvale sündmusele Burning Man. Seal kohtuvad ühes installatsioonis kõik Aeglase piste linad, mis kogukonnad üle maailma on läbi aeglustumise täiendanud. Ole osa sellest aeglustumise kogemusest!

Meie hoolde usaldati üks nendest lippudest, mis reisib meiega läbi Eesti, et kõik huvilised saaksid oma panuse anda. Esimene kohtumine Rakvere Lille Kodu Kohvikus, mis toimus Rakvere linnapäevade ajal. Huvi oli väga suur – tikkima tõttasid nii töötajad, meie kodude elanikud kui ka linnarahvas. Algus on tehtud ja kõikidele väga meeldis, et said osa sellisest võimalusest!

Millal saab veel tikkida?

Aeglase piste linale saab oma panuse anda veel Pärnus, Tallinnas ja Viljandis. Vaata lähemalt, tule kohale ja jaga palun kindlasti infot ka enda tuttavatele!

  • 19. juunil ootab huvilisi Pärnu Uus-Sauga Kodu, kus toimub suur suvealguse kontsert koos külalisesineja Rivo Rehe, sisutiheda päeva, Hea Hoog toodete, ekskursiooni, pehme jäätise jpm põnevaga! Loomulikult saab sel päeval ka Aeglase piste projekti panustada. Vaata lähemalt ja märgi end osalejaks Facebookis Suvealguse kontsert x Aeglane piste.
  • 26. juunil olete oodatud Tallinnasse Merimetsa tee 1 kodusse. Ees ootab väga põnevaid tegevusi, kontserte ja üllatusi täis päev koos Hea Hoog toodete ja Aeglase piste tikkimise võimalusega. Vaata lähemalt ja märgi end osalejaks Merimetsa perepäev x Aeglane piste.
  • 5. juulil ootab külalisi Viljandi Näituse kodu, kus vahval perepäeval üllatavad esinejad, õppida saab piktodega suhtlemist, külla tuleb Hea Hoog ja saab lisada viimased pisted Aeglase piste lipule. Vaata lähemalt ja märgi end osalejaks Viljandi Näituse kodu perepäev x Aeglane piste.

Tule ja tiki end Nevada kõrbesse!

Aeglane Piste Rakveres

Kadri Talva-Ots, kommunikatsioonijuht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!