Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Alustab südamlik ERR-i seriaal “Kui vähe on õnneks vaja”

Alustab südamlik ERR-i seriaal “Kui vähe on õnneks vaja”

Oktoober on vaimse tervise kuu ja sel puhul näitab ERR miniseriaali “Kui vähe on õnneks vaja”, kus peategelastena astuvad üles ka meie elanikud. Esimene osa on eetris ETV2 kanalis esmaspäeval, 3. oktoobril kell 19.40 (kordus 23.30).

Esimeses osas osalenud Algo sõnul oli filmimine äge. “Mulle väga meeldis kogu võttemeeskond, eriti operaatorid. Sain näidata enda kodu ja tõukerattaga sõitu, kahjuks ei jõudnud me filmida minu töökohal, oleksin hea meelega näidanud, mida iga päev teen. Laulupidu oli lahe. Kohe väga lahe, nii et kohe päriselt äge oli. Kõik tulid laululavale ja laulsid. Ja nii hea, et filmiti, nüüd näevad kõik seda ägedat laulupidu.“

Seriaalil on viis osa, iga osa on pühendatud ühele teemale. Esimene osa jälgib kolme tegusa mehe teekonda läbi väga erilise elu ja veel erilisema laulupeo. Järgnevate osade teemad on sport, kutseharidus, loodusmatkad ning kunst.

Kõiki osasid on võimalik vaadata esmaspäeva õhtuti kell 19.40 ETV2 kanalil ning järelvaatamisena ETV veebist või Jupiteri portaalist.

Lisainfo:

Katrin Pärgmäe

Avalike suhete juht
AS Hoolekandeteenused
+372 56 623 823 

www.hoolekandeteenused.ee


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!