Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Alustas klientide kuukiri “Meie kodu lood”

Alustas klientide kuukiri “Meie kodu lood”

Septembris jõudis meie kodudesse esimene number kuukirjast  „Meie kodu lood“. See on meie elanike oma väljaanne, mille nad on ise kokku pannud.

Oleme juba aastaid teadnud, et meie klientide hulgas on palju inimesi kes oskavad luuletada, kirjutada jutukesi, joonistada või ilusaid fotosid teha. Nüüd meil kuukiri, kuhu oma loomingut esitada ja kus väga paljud teised inimesed saavad seda lugeda.

Kuukiri on koht, kus saab rääkida ilusatest ja rõõmsatest teemadest, aga see on ka koht, kus saab ausalt rääkida oma muredest või kurbusest ning loota, et keegi lugeja saab sellest jõudu ja abi oma murega  toime tulemiseks.

Esimeses väljaandes on mitu luuletust ja lugu, mis peegeldavad ilusaid suvekogemusi ja sügise ootust, aga on ka lugu depressioonist, mis võib tabada ootamatult kõiki inimesi ja millele on tegelikult võimalik saada abi.

Täname kõiki, kes on juba avaldanud soovi teha kuukirjaga koostööd ja julgelt esimeses numbris välja astunud!

Liina Lanno, teenuste direktor


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!