Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Anna Hoogu ujumisvõistluselt poodiumikohad!

Anna Hoogu ujumisvõistluselt poodiumikohad!

18. veebruaril toimus Tartus Aura Veekeskuses 15. Anna Hoogu ujumisvõistlus puuetega inimestele. Osa võttis 90 sportlast kaheksast klubist üle Eesti. Meie ettevõtet esindasid Tartu elanikud –  Andrus ja Meelis Kaunase ja Väino Nõva kodust.

Meil läks väga hästi! Väino saavutas 25 m vabalt ujumises oma vanuseklassis 1. koha, Meelis sai 25 m vabalt ja 25 selili ujumises mõlemal alal oma vanuseklassis 2. koha, Andrus ujus 50 m vabalt ja 50 selili ning sai mõlemal alal 11. koha. Kahjuks enne võistlust haigestusid kaks meie sportlast.

Millised on võistlejate muljed?

Väino: „Nii palju sportlasi ja mulle esikoht ning ägedad auhinnad!“

Meelis: „Esimene võistlus ja 2. koht – super!“

Andrus: „Vägev!“

Treener Janek Kõlamets: „On väga tore, et puuetega inimestele selline võistlus korraldatakse. Meie kolm sportlast esinesid väga hästi. Kahju, et kaks haigestusid. Sügav kummardus AS-ile Hoolekandeteenused,et nad võimaldavad meil ujumistrenne teha. Loodame, et saame treeningutega sügisel jätkata ja võistelda ka järgmisel aastal.“

Janek Kõlamets, Tartu Laseri üksuse tegevusjuhendaja

KUULA:


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!