Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Aprillis annavad sinililled au

Aprillis annavad sinililled au

Aprill on veteranikuu, mil poelettidel on kaitseväe ja Kaitseliidu veterane tunnustavad Anname Au kampaania sinilillemärgid. Sinililled valmisid traditsiooniliselt SA Hea Hoog (SAHH) töökeskustes – kokku ligi 8000 õit, nii rinnamärgid kui käepaelad.  

Sinilillekampaaniaga kogutud annetustest toetab EVVÜ veterane ja nende lähedasi. Lisaks toetatakse tervisespordi edendamist ja taastusravi valdkonna tugevdamist kogu ühiskonnas üldisemalt, sest nii saavad parema tuge ka meie vigastatud võitlejad.

Sinilille kampaania koordinaator Laura Rogenbaum Eesti Vigastatud Võitlejate ühingust (EVVÜ) on SAHHi õiemeistrite tööga väga rahul. „Teeme koostööd juba üksteist aastat, see on pikk traditsioon. Need kaks ettevõtet ja sinilille kampaania käivad meie jaoks koos ja on kui kokku loodud. Pikk koostöö aitab meil teineteist juba poolelt sõnalt mõista ning koostöö on alati väga mõnus ja sujuv olnud,“ räägib Laura Rogenbaum.

Enda töö nägemine rõõmustab

SAHHi juht Raili Viljas teab, et sinilillede valmistamist ootavad SAHHi psüühilise erivajadusega meistrid igal aastal. „Meie meistrid on teadlikud kampaania eesmärgist ja oma kätetöö ehk sinilillede nägemine poelettidel ja tänaval jalutajate küljes teeb meie inimestele suurt rõõmu.“

Sinililli müüvad 1.-30. aprillini Naiskodukaitse vabatahtlikud, Selver, Coop, Circle K, Apotheka, R-Kiosk, Apollo, Myfitness spordiklubi, Karupoeg Puhh, Relvad.ee, milpood.ee, Matkasport, Pokebowl ja www.annameau.ee e-pood.

Veteranikuu raames toimuvad veteranipäev, sinilillejooks, sinilillerännak, veteranirock ja discgolfi võistlussari. Vaata lähemalt www.annameau.ee.

Anname au!

Kadri Talva-Ots, kommunikatsioonijuht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!