Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

AS Hoolekandeteenused ja Töötukassa sõlmisid koostööleppe

AS Hoolekandeteenused ja Töötukassa sõlmisid koostööleppe

Töötukassa juht Meelis Paavel ja ASi Hoolekandeteenused juht Maarja Mändmaa kirjutasid täna alla koostööleppele.

Paaveli sõnul on hoolekandeteenustega tulemuslikult koostööd tehtud juba 2011. aasta lõpust. Eduka koostöö kinnituseks ning sidemete tugevdamiseks kirjutati täna alla ka hea tahte koostöölepe.

“Lepe võimaldab probleeme kiiremini ja lihtsamalt lahendada ning pakkuda inimestele veelgi rohkem tuge ja toetust sobiva töö leidmisel,” ütles Paavel. “Hea meel on tõdeda, et juba praegu on töötukassa teenuste abil ASis Hoolekandeteenused tööd leidnud üle 80 inimese.”

Mändmaa sõnul jätkatakse koostööd psüühiliste erivajadustega inimeste tööturule aitamiseks. “Koostöö on sujunud väga hästi ja hindame väga töötukassa kogemust ja oskusi suurema toetusvajadusega inimeste tööle suunamisel,” märkis ta.

AS Hoolekandeteenused on Töötukassaga koostööd teinud nii hooldekodude sulgemisel vajalikuks osutunud koondamiste raames (töötukassa teavitusüritused, töövahendus koondatavatele), uutesse peremajadel põhinevatesse teenuseüksustesse personali leidmisel (infotunnid, koolitused) kui ka erinevate tööturuteenuste osutamisel (tööpraktika, palgatoetus, töövahendus, vabatahtliku töö raamleping).


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!