Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

AS Hoolekandeteenused kliendiesinduste konverents „Kliendiesindus – oluline pusletükk“

AS Hoolekandeteenused kliendiesinduste konverents „Kliendiesindus – oluline pusletükk“

26. märtsil kell 11.00-16.00 toimub TTÜ innovatsioonilaboris Mektory esimene meie klientide esinduste konverents „Kliendiesindus – oluline pusletükk“. Kliendikonverentsil jagame kogemusi kliendiesinduste töö kohta meie kodudes, arutame töögruppides kliendiesinduste töö tõhustamise võimalusi ning teeme algust kliendiesinduste põhikirja koostamisega.

Klientide kaasamine nende elu puudutavate otsuste vastuvõtmisesse on üks meie ettevõtte põhiväärtusi. Lisaks rakendame klienditöös CARe metoodikat, mille sõnum on – kliendist kodanikuks. Kaasamise, ettepanekute tegemise ning tagasiside saamise ja andmise üks võimalikke vorme on kodudes loodud ja töötavad kliendiesindused.

Kliendiesinduse töövormid meie kodudes on erinevad. Nii nagu on erinevad ka kodud – suured ja väikesed, osakondade või peremajadega. Konverentsi arutelud käsitlevad kliendiesinduste hea tava loomist. Selle dokumendiga loodame kõik head praktikad ühise nimetaja alla koondada.

Konverentsi eestvedaja teenuste arenduspetsialisti Katrin Averjanovi sõnul on eesmärk innustada kliente esinduste kaudu aktiivsemale ühistööle.

Kliendikonverentsist võtavad osa meie kodude elanikud, tegevusjuhendajad, vanemtegevusjuhendajad ning juhid 21-st meie kodust üle Eesti ja ettevõtte keskkontori töötajad, ühtekokku on osalejaid üle 60-ne.

Kogemuslugudega esinevad ja klientide esinduste töö häid praktikaid tutvustavad:
Annely Haidak – Võisiku Kodu vanemtegevusjuhendaja
Viktor Pajula – Võisiku Kodu klient
Tiina Ausmees – Vägeva Kodu tegevusjuhendaja
Genadi Grudkin – Vägeva Kodu klient
Erika Suuder – Imastu Kool-kodu, tegevusjuhendaja

Sõnavõttudega astuvad üles:
Liina Lanno – teenuste direktor „Teenusega kogukonda“
Aster Tooma – teenuste arendusjuht „Kliendist kodanikuks“
Katrin Averjanov – teenuste arendusspetsialist „Kliendiesindus–oluline pusletükk“.

Konverentsi korraldajad loodavad ettevõtmisest traditsiooni, kus meie kodude kliendid ja töötajad saaksid edaspidigi kokku, et üheskoos jagada kogemusi ja leida võimalusi klientide aktiivseks kaasamiseks teenuse osutamisse.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!