Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Avame Tõrva Kodu juures töökeskuse

Avame Tõrva Kodu juures töökeskuse

Meie Tõrva Kodu juures alustab täna tööd uus töökeskus, kus saavad tööd tegemas käia psüühilise erivajadusega inimesed. Vägesid juhatab SA Hea Hoog, mis tegeleb erivajadusega inimestele töövõimaluste leidmise ja töökohtade loomisega ning erivajadusega inimeste loodud käsitööesemete turustamisega.

Tõrva töökeskus on üks osa üle Eesti paiknevate töökeskuste võrgustikust. Iga meie kodu lähedal asub kas töökeskus või töötuba, kus on võimalik teha tööd: täita tellimusi (nt katusedetailide sorteerimine ja pakendamine), osutada teenuseid (puhastusteenindus, abitööd köögis, territooriumi hooldus) ja valmistada erinevatest materjalidest käsitööesemeid. Töökeskused on oluline etapp psüühilise erivajadusega inimeste tööturule liikumise protsessis – see võimaldab neil kaitstud keskkonnas kujundada tööharjumust, arendada tööoskusi ning valmistada end ette avatud tööturule liikumiseks.

27. aprillil avasime Tapal uutesse ruumidesse kolinud Tapa Kodu töökeskuse, järgmine töökeskus on plaanis avada juunis-juulis Türil.

Fotodel: Tapa töökeskuse avamine


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!