Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Avasime Tapal uue teenuseüksuse

Avasime Tapal uue teenuseüksuse

Avasime Tapal järjekorras juba teise teenuseüksuse, sulgesime Mõisamaa ja Udriku hooldekodud.

Alates märtsist on meie ettevõttes avatud uus teenuseüksus – Tapa Põllu Kodu, kus osutame kogukonnas elamise ja toetatud teenuseid. Toetatud teenustest pakume toetatud elamise, töötamise toetamise ja igapäevaelu toetamise teenust. Tapa Põllu Kodu pakub teenust ühtekokku 25 inimesele.

Tapa Põllu Kodusse kolisid meie kliendid Mõisamaa, Udriku ja Kernu hooldekodudest, sest kõik need hooldekodud sulgeme seoses uute peremajade valmimisega. Kuna uutes peremajadega teenuseüksustes pakume ööpäevaringset erihooldusteenust, sh sügava liitpuudega isikutele, rajasimegi Tapa Põllu Kodu pidades silmas just meie suletavates hooldekodudes elavaid kogukonnas elamise ja toetatud teenuste kliente.

Tapa Põllu Kodu on juba teine meie teenuseüksus Tapal – Tapa Kodu kuus peremaja ööpäevaringse teenuse osutamiseks avasime septembris 2012.

Tapa Põllu Kodu valmides sulgesime lõplikult meie Mõisamaa ja Udriku hooldekodud.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!