Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Uus karjäärileht ootab avastamist

Uus karjäärileht ootab avastamist

Terje Tiiman, personalijuht

Kommunikatsiooniosakond on loonud meie kodulehele uue ja sisuka karjäärilehekülje, mida pidevalt uuendame ja täiendame. Vaata lähemalt SIIT.

Uuenenud „Tule tööle“ leht pakub põhjalikku ülevaadet meie ettevõttest ja töövõimalustest. Lehel saavad huvilised teada, kui mitmekesine ja tähendusrikas on meie klienditöötajate töö ning mida räägivad sellest meie kliendid. Lisaks leiavad kandidaadid teavet meie ettevõtte kui tööandja kohta ning saavad ülevaate hüvedest, mida oma töötajatele pakume.

Vakantsed ametikohad, millele ootame kandideerima sobivaid kandidaate, on toodud eraldi nimekirjana, kus on ka hästi näha kandideerimisperioodi lõpp. Konkreetse ametikoha peale klikkides suunatakse kandidaadid otse CV Keskuse lehele, kus nad saavad esitada oma CV ja sooviavalduse. Kui sobivat tööpakkumist ei leidu, saab „Liitu meie tiimiga“ või „Lisa oma CV“ nupu kaudu saata meile otse oma sooviavalduse ja CV.

Meie vahvad videod annavad suurepärase ülevaate töö tähendusest ja olulisusest. Kutsume kõiki meie töötajaid julgelt jagama soovitusi uue leheküljega tutvumiseks ka oma sõpradele!

Kui teil on häid mõtteid, mis võiksid olla kasulikud teadmised meie potentsiaalsetele uuetele töötajatele, siis oleme teie tagasiside eest väga tänulikud!


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!