Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Erivajadustega inimeste laulu- ja tantsupidu

Erivajadustega inimeste laulu- ja tantsupidu

Tänavu saame erivajadusega inimeste ja nende sõprade XI ühislaulmiseks ning -tantsimiseks kokku 17. augustil kell 14. Pidu kannab nime “Rõõm südames”.

Sellel aastal on pärimusteemaline programm ning muusikat teevad Kulno Malva ja Janne Suits. Külalisesinejad on Heidy Tamme ja Stefan. Esinevad ratastoolide ja vaegkuuljate tantsurühmad.

Toimub käsitöölaat ning töötoad, mis sobivad ka lastele. Humana Eesti #tuunitekstiili töötoas saad anda väsinud esemetele uue hingamise. Tuunime tekstiilivärvide ja šabloonidega riidekotte ja T-särke (kohapeal olemas, tasuta). Kui soovid, võid kaasa võtta ka oma lemmiksärgi või muu eseme, millele maailmaparandav või silma rõõmustav sõnum peale kirjutada.

Jooksev info FB sündmuselt.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!