Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Erivajadustega inimeste laulupidu kutsub Viljandisse!

Erivajadustega inimeste laulupidu kutsub Viljandisse!

17. augustil toimub Viljandis XI Erivajadusega inimeste laulu- ning tantsupidu, mis on sel aastal pärimusmuusika teemaline.

AS Hoolekandeteenused teenuste direktor Liina Lanno sõnul on laulupidu mõeldud kõigile: „Erivajadusega inimesed on osa meie rahvast ja nad soovivad olla osa kogukonnast. Võimalus esineda Viljandi laululaval suurele publikule ning jõuda veebiülekande kaudu vaatajateni üle Eesti annab erivajadusega inimestele võimaluse kogeda tõelist laulu- ja tantsupeo tunnet. See pidu ühendab ja lähendab. Iga erivajadusega inimene saab end tunda võrdväärse kogukonna liikmena ning osaleda kultuuri loomises.“

2019. aasta pidu on pärimusmuusika temaatiline, sellest lähtudes on koostatud repertuaar ja loodud peo meelsus. Muusikutena astuvad üles Kulno Malva ja Janne Suits ning TÜ Viljandi kultuuriakadeemia tudengid. Esinevad Heidy Tamme ning Stefan.

Peol on viipekeele tõlge ning esinevad ratastooli tantsijate rühmad. Kell 11- 16 toimub erivajadusega inimeste valmistatud käsitöötoodete laat ning laulupeo ajal on võimalik osaleda käsitöö töötubades. Kaunistatakse tekstiilivärvidega riidekotte ja T-särke ning valmistatakse käeehteid. Töötoad on sobilikud ka lastele. Laulupidu ning töötoad on tasuta!

Laulupidu korraldavad Hoolekandeteenused AS ja MTÜ Magus Mõte ning toetavad Eesti Kultuurkapital ja Viljandi linn.

FB sündmus: https://www.facebook.com/events/290841314910052/

Programm:

Käsitöö laat 11.00 – 16.00 ja käsitöö töötoad 14.00- 16.00

14.00 Rongkäik Pärimusmuusika aida eest

14.20 tule süütamine ning peo avamine

14.25 tervituskõned: EV sotsiaalminister Tanel Kiik ning Viljandi linnapea Madis Timpson

14. 35 algab laulu- ja tantsupidu


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!