Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

ESTA tegevusjuhendaja tunnustuse pälvis Raili Vilson

ESTA tegevusjuhendaja tunnustuse pälvis Raili Vilson

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon (ESTA) kuulutab igal aastal välja konkursi parimate sotsiaalvaldkonna töötajate tunnustamiseks. Konkursi eesmärk on esile tõsta kõige tublimaid sotsiaalvaldkonna töötajaid ja valdkonda panustajaid, kes on oma pühendunud tegutsemisega muutnud inimeste ja kogukonna elu paremaks. 19. märtsil Pärnu Kontserdimajas toimunud tunnustusüritusel pälvis 34 kandidaadi seast tegevusjuhendaja laureaadi tunnustuse meie Tallinna Merimetsa tee 1 päevakeskuse tegevusjuhendaja Raili Vilson. Palju õnne!

Kokku nomineeriti 189 kandidaati 13-s kategoorias. Palju õnne ka meie ettevõtte teistele nominentidele:

  • Maarja Prikmann – Uuemõisa Kodu tegevusjuhendaja, aasta tegevusjuhendaja nominent
  • Simone Epro – Lääne piirkonna metoodik, aasta sotsiaaltöötaja nominent
  • Inge Varblas – Harju piirkonnajuht, elutöö tegija sotsiaalvaldkonna nominent
  • AS Hoolekandeteenused ja juhatuse esimees Liina Lanno – aasta sotsiaalvaldkonna asutus ja juht

Vaata ESTA tunnustusürituse otseülekande salvestust.

Railile on tegevusjuhendaja töö olnud alati südamelähedane

Raili Vilson, Tallinn Merimetsa tee 1 tegevusjuhendaja

Raili Vilson on erivajadusega inimestega tegelenud juba üheksandast eluaastast, kui tema ema alustas 2006. aastal Käo Päevakeskuses tööd. Nii alustas tööpere loal noore vabatahtlikuna ka Raili, kelle süda kutsus sellesse ametisse juba siis. Tema sõnul olid päevakeskuse töötajad väga rõõmsad, et on ka järelkasvu sirgumas. Kasvatajad jagasid oma teadmisi ja nii sai ta juba varakult praktikakogemust.

Raili esimene töökoht abiõpetajana oligi Käo Päevakeskuses pimedate, sügava ja keskmise vaimupuudega laste õpetamine. Kaks suve töötas ta Riguldi Mõisas lastekodulaste laagris ööpäevaringselt. Omapoolse panuse on ta andnud töötajana Toimetulekukoolis, MTÜ-s Meie Lapsed Päevahoid ja MTÜ-s Inimeselt Inimesele ning pakkus Tallinna Perearstikeskuse kaudu ka koduhoiuteenust.

2021. aastal alustas Raili tööd HKT Tallinna Mustamäe kodus, käis abis asendamas ka Tallinna Merimetsa tee 1 üksuses ja nüüdseks töötabki just seal päevakeskuse tegevusjuhendajana. „Tänud tiimijuht Inge Kändlale, kes aitas erinevates kodudes silmaringi avardada ja suur tänu tiimijuht Ragne Noolele, tänu kellele saan olla taas ringijuhendaja,“ sõnab Raili.

Lisaks erialaselt vormis olemisele jõuab Raili veel palju – talle meeldib jooksmine, jooga, rattasõit, orienteerumine, matkamine, lilleseade, aiatööd, tantsimine ja laulmine, näitlemine,  joonistamine, maalimine, õmblemine, heegeldamine ehk erinevad loomingulised tööd. Ta hindab kõrgelt ka võimalust osaleda koolitustel ja kursustel ning erialase kirjanduse lugemist.

Soovime kõikidele südamega oma tööd tegevatele inimestele jõudnu ja jätkuvat indu, sest just teie muudategi oma igapäevase tööga erivajadusega inimeste elu paremaks!

Kadri Talva-Ots, kommunikatsioonijuht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!