Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Graafikud: 12 aastaga on klientide töötamine tõusnud 10 korda

Graafikud: 12 aastaga on klientide töötamine tõusnud 10 korda

Vaatasime tagasi, mida oleme saavutanud alates 2010. aastast. Tulemused on rõõmustavad – näiteks on klientide töötamine tõusnud kümme korda, tegevusjuhendajate palk aga rohkem kui 100%. Kõik slaidid koos leiab siit (PDF).

Kuigi ettevõttel täitub sel aastal 15. tegutsemisaasta, on meie statistika alguspunkt 2010. aastal, kui alustasime tegevustega klientidele kodude loomiseks kogukondades.

Klientide töötamine näitab, et oleme teel enda eesmärgi suunas – pakkuda klientidele tegusat elu. Kuigi paljud meie elanikud on suure toetusvajadusega, käib tööl lausa 42% meie klientidest.

Oleme ehitanud kodusid paljudesse kogukondadesse Eestis, et iga inimene saaks elada enda lähedaste juures ja kogukonnas, mida ta tunneb.

Juba 1500 inimest elab kodusarnastes tingimustes.

Kõik meie tegevusjuhendajad on vähemalt keskharidusega.

Kuigi rahastus ei ole nii palju kasvanud, oleme töötajate palkasid tõstnud üle 100%.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!