Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Hea Hoog avas Pärnus uksed

Hea Hoog avas Pärnus uksed

Augusti alguses avas uksed Hea Hoog Pärnu Töökeskus, kus psüühilise erivajadusega inimesed saavad teha pikaajalist kaitstud tööd.

Töökeskuses töötab seitse inimest ning esialgu pannakse käte osavust proovile populaarseid nuuskimismatte tehes. Tootmisjuht Krista Emajõe sõnul on peagi plaanis ka tekstiilvaipu kuduma hakata ning tulevikus keskendutaksegi peamiselt erinevate tekstiiltoodete valmistamisele. Sarnaselt teiste töökeskustega otsitakse hetkel aktiivselt võimalusi ka teenuste osutamiseks, näiteks koristustöid korteriühistutes ja erinevaid komplekteerimistöid.  

„Klientidele meeldib väga töötada ja nad tulevad iga päev hea meelega töökeskusesse. Kõikidel on suur valmisolek uusi asju õppida ja erinevaid töid proovida,“ jagab Krista muljeid esimesest tegevuskuust. Häid sõnu jagub tal ka tegevusjuhendaja Renata Villiste kohta: „Renatal silm särab ja ta on palju panustanud töökeskuse käivitamisesse. Tema positiivne meel ja teotahe panevad mõtted liikuma ning perspektiivi nägemine aitab inspireerida ka kliente. Üheskoos tehakse kindlasti palju toredat!“

Hea Hoog Pärnu Töökeskus asub Väike-Posti 3 ning on avatud E-N 9:00-16:30. Töökeskuses asuvas käsitööpoes saab näha ja osta ka teiste töökeskuste mitmekesist toodangut, kogu tootevaliku leiad veebipoest www.heahoog.ee.

Kadri Talva-Ots, kommunikatsioonispetsialist


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!