Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Hea tegu eakate päevaks

Hea tegu eakate päevaks

Tammiste hooldekodu juht Liina Männiaru tegi septembris Pärnu kodude tiimijuhtidele üleskutse meisterdada Tammiste hooldekodu elanikele eakate päevaks kaarte. See oli vahva ettepanek!

Kõik Pärnu üksused olid kaasatud – kaarte joonistasid ja meisterdasid nädala vältel nii elanikud kui ka tiimijuhid. Kodude elanikud olid rõõmsad ja uhked – taas said nad anda omapoolse panuse kogukonda ja teha head!

Oma õla pani üleskutsele alla ka SA Hea Hoog Pärnu Töökeskus, kus psüühilise erivajadusega meistrid pühendasid ühe päeva kaunite kaartide meisterdamisele.

Kaardid koguti kokku ja anti üle Tammiste hooldekodu juhile Liinale. Hooldekodu eakate elanikeni jõuavad need rahvusvahelisel eakate päeval.

Rahvusvahelist eakate päeva tähistatakse 1. oktoobril ja selle päeva eesmärk on meeles pidada eakaid inimesi, ehitades silda erinevate generatsioonide vahele.

Kairi Lume, Pärnu Rääma ja Niidumetsa kodude tiimijuht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!