Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Head erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupeo huvilised!

Head erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupeo huvilised!

Meile on tulnud mitmeid kirju küsimusega, kas ja kuidas toimub selleaastane XII erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu. Riigi korraldustest lähtuvalt oleme nüüdseks saanud peo korraldusmeeskonnaga selgust, et suurt kogunemist lauluväljakul me tänavu kahjuks korraldada ei saa. Kehtestatud piirangud seaks meid valiku ette, millised osalejad saavad peole ning millised mitte ning kahemeetriste vahedega lauldes ja tantsides ei teki armsat ning sooja ühtsuse tunnet, mida see aasta olulisim pidu just looma peaks.  

Sellest hoolimata ei jää pidu ära, vaid anname teada, et see toimub video vahendusel kõikides kodudes korraga. Soovime, et olenemata olukorrast, oleks kõigil kodudel ja meie klientidel võimalus tunda rõõmu ning pakume teile pidu kodust lahkumata – virtuaalselt!  

Plaanipäraselt astub peol üles ansambel Kratt ning  kõigil on võimalus kodudes üheskoos kaasa laulda ja tantsida. Olenemata tavatust olukorrast loodame, et iga kodu tähistab saabuvat pidupäeva leidlikult ja ikka suurejooneliselt. Pole tähtis, kas plaanisid peost osa võtta või lihtsalt pealtvaatajaks tulla –  muretsemiseks ei ole põhjust, sest pidu on ligipääsetav ja mõeldud kõikidele.  

Ülekande täpne kuupäev selgub juunis ning selle nägemiseks anname edasisi juhiseid tulevastes infokirjades. Täpsustavate küsimuste korral vastan meeleldi.

Seniks ikka rõõmu ja tervist teie kodudesse!  

Meenutus 2018. aasta peost

Monica Sasi  
XII erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu 
Infopealik 
 
+372 5301 3201 


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!