Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Hoolekandeteenused tööpere osales Piirinihutaja konkursil

Hoolekandeteenused tööpere osales Piirinihutaja konkursil

16. märtsil anti Tartus pidulikult üle Tiina Kallavuse nimeline Piirinihutaja auhind. Auhinna inspiratsiooniks on Tartu Herbert Masingu Kooli direktori Tiina Kallavuse särav elutöö.

Piirinihutaja 2023 Anna-Kaisa Oidermaa

Oma töös nägi Tiina Kallavus tervikpilti ja seadis sageli küsimuse alla piirid ja tegevusmustrid, mis olid tekkinud mitte laste ja noorte vajadustest, vaid harjumusest asju ühel või teisel moel teha. Auhinna pälvis Anna-Kaisa Oidermaa enda töö eest laste ja noorte vaimse tervise parandamisel peaasi.ee juhina.

AS Hoolekandeteenused osales konkursil, mõeldes meie tööle ehitada psüühilise erivajadusega inimestele majad kogukondadesse ja pakkuda neile võimalikult tegusat elu. Ka meie tegevuses on Tiina Kallavuse tööga sarnane mõte – seada küsimuse alla piirid ja tegevusmustrid, mis olid tekkinud vanadest harjumustest. Töötame selle nimel, et psüühilise erivajadusega inimesed saaksid tagasi enda hääle, eneseteadlikkuse ja rollid ühiskonnas. Selleks oli enam kui 15 aasta jooksul vaja piire nihutada mitmel suunal. Kõige olulisemad neist on kogukondadesse uute majade ehitamine ja kogukondade teadlikkuse tõstmine, meie elanike eneseteadlikkuse tõstmine ning töötajate koolitamine.

Suur tänu kogu meie tööperele, kuna igaüks teist tegeleb iga päev sellega, et nihutada iseenda, kogukonna, kolleegide või elanike piire!

Lisainfo:

Katrin Pärgmäe
Avalike suhete juht
AS Hoolekandeteenused
+372 56 623 823 


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!