Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Imastu asenduskodu ja Mihkli kool kolisid Rakverre

Imastu asenduskodu ja Mihkli kool kolisid Rakverre

Kõik-kõik on uus septembrikuus – nii võivad meie ettevõtte asenduskodu lapsed ja töötajad päris sõna-sõnaliselt väita! Täna oli esimese koolipäeva aktus Mihkli Kooli 14 õpilasel. Seni Imastus tegutsenud kool avas sellest sügisest uksed Rakveres Lille Kodus.

Et kõik koolialguseks valmis saada, sai eelmise nädala lõpus, nagu ütlevad töötajad, vist tonnide kaupa mööblit ümber paigutatud. Imastust Rakvere Lille Kodusse aitasid seda vedada nii töötajad kui Lääne- ja Ida-Viru üksuses elavad abivalmis mehed. Tänu ühistele jõupingutustele said lapsed enne nädalavahetust kenasti uude koju, Rakvere Lille Kodusse, sisse kolitud. Seega jääb laste koolitee sama mugavalt lihtsaks ja lühikeseks kui Imastus.

Aga uue kodu ja kooli ootamine oli pikk! Mitmel korral lükkus edasi ehitaja antud lubadus:„Esmaspäevaks on kõik valmis, anname ruumid üle“. Mihkli Kool sai oma tegutsemisloa sisuliselt viimasel minutil ehk viimasel koolieelsel nädalal.

Õnneks toetavad kohanemist juba armsaks saanud kasvatajad. Ja ka koolipersonal on endine.

Kohaneda tuleb aga ka töötajatel. Eks kolitud kodus valitseb alguses väike segadus, lisandunud on tööülesandeid (näiteks lastele toidu valmistamine). Otsime oma tööperre juurde ka kahte hakkajat kasvatajat – nii et kui Sul on südames soov teha tööd erivajadusega lastega, siis võta Lille Koduga julgelt ühendust!

Usume, et kooli-kodu koostöö jätkub sama edukalt kui enne, meie kasvatajad ja lapsed on tublid ning uus kodu uues linnas toob juurde palju erinevaid tegutsemisvõimalusi!


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!