Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Jalgpalliturniir Sõle staadionil

Jalgpalliturniir Sõle staadionil

Tallinna Vaimse Tervise Keskuse eestvedamisel toimus 17. mail Sõle kunstmuruväljakul jalgpalliturniir, kus osalesid korraldajad ise, AS Hoolekandeteenused Harju piirkonna töötajad ja meie elanikud (Tallinna Mustakivi, Paljassaare, Kopli, Loopealse, Merimetsa 1 ja Merimetsa tee 3 kodudest) ning Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti personali loodud tiim.

Turniir pakkus osalejatele emotsionaalse võimaluse koos aega veeta ja oma jalgpallioskusi näidata. Kuigi elanikel ei olnud sama treeningukogemust ja -taset kui töötajatel, kes olid tõenäoliselt pareminini füüsiliselt ja vaimselt valmistunud, täitis nende sportlik vaim meid uhkusega. See võistlus oli ühine pingutus, kus kõik osalejad toetasid ja innustasid oma sportlasi igal võimalikul viisil.

Ilm oli väga palav ja päike paistis intensiivselt. See päev oli suur proovikivi kõigile mängijatele. Hoolimata higistamisest ja hingeldamisest andsid elanikud endast parima ja võistlesid lõpuni.

Palju õnne AS Hoolekandeteenused tiimile, kes saavutas kolmanda koha! See on suurepärane saavutus, kuid sportlikus vaimus anname esikoha oma elanikele.

Tallinna Vaimse Tervise Keskuse poolt korraldatud uhke peolaud oli kõigile osalejatele tõeliseks boonuseks. Suured tänud elamuste eest!

Diana Jurkova, Harju tiimijuht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!