Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Jõulud on aeg väärtuste hoidmiseks

Jõulud on aeg väärtuste hoidmiseks

On saabumas jõulud, aeg sisekaemuseks ja mõtisklemiseks möödunud aasta üle. Plaane saab seada juba ka uueks aastaks – võtta kaasa kõik hea ja muuta see veelgi paremaks.  

Me usume, et erivajadusega inimesed on ühiskonna täisväärtuslikud liikmed, kel peavad olema teistega võrdsed võimalused aktiivseks ja mitmekülgseks eluks. 

Täname Sind, et aitad seda usku igapäevaselt ellu viia! Hoolimine ja suhtumine lugupidavalt kõikidesse inimestesse on meie töö alustala. Oskus julgustada ning toetada kliente nende igapäevases tegemistes kartulikoorimisest sotsiaalsete suhete loomiseni kogukonnas aitabki neil muutuda kliendist täisväärtuslikuks kodanikuks.    

Ei ole olemas kahte ühesugust lumehelvest ega inimest. Oleme leidlikud ja paindlikud ning läheneme igale kliendi ootustele ja vajadustele personaalselt, sest nii aitame täita inimeste unistusi. Meie jaoks on oluline olla usaldusväärne partner nii klientide lähedastele kui ühiskonnale, aga loomulikult ka meie töötajatele, toetades iga inimese arengut ja andes kindlustunde töökorralduse osas. Teie annategi ettevõttele Eesti parima teadmistepagasi ja kogemuse teenuse pakkumise osas! 

Aitäh Sulle, hea kolleeg, et pühendad iga päev oma aega ja teadmisi nende eesmärkide täitmiseks ning aitad täida viia unistusi! 

Soovime rahulikku ja rõõmsat jõuluaega! 

AS Hoolekandeteenused pere 


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!