Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Kaspari kokaraamat

Kaspari kokaraamat

Tallinna Merimetsa 1 kodu elanikul Kasparil on tore hobi. Ta on kokku kogunud oma lemmiktoitude retseptid ja koostanud nendest oma isikliku kokaraamatu. Retseptid on Kaspar ise kirja pandud ja ilusate toidupiltidega kaunistanud. Huvi retseptide ja toiduvalmistamise vastu sai alguse Tallinna Paljassaare kodus, kus Kasparit abistasid ja suunasid tegevusjuhendajad Taissa ja Tiia.

Kaspari huvi toiduvalmistamise ja retseptide kogumise vastu läheb Merimetsa kodus täie hooga edasi. Paljasaare kodus õppis ta töötajate juhendamisel valmistama ahjuomletti, Merimetsas aitab ta esialgu juurvilju tükeldada. 

Kasparile meeldib toiduvalmistamine ja ta unistab hamburgerirestoranis töötamisest. Grillitud hamburger on tema lemmiktoit ja seda käib ta koos vabatahtlikust sõbraga vahel söömas. Oma sünnipäevaks valmistas Kaspar singirulle ja täidetud mune – need on samuti tema lemmikud.

Kaspar arvab, et nii Paljassaare kui Merimetsa kodus saab hästi süüa. Eriti meeldivad talle kodus pakutavatest toitudest ahjus valmistatud krõbedad kanakintsud, kalakaste kartuliga ja oasupp.

KUULA:

Ivika Türkson, metoodik


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!