Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Kingitus Samaaria e-poele

Kingitus Samaaria e-poele

Uuemõisa Kodu elanikud valmistasid koostöös Uuemõisa SAHH-iga 30 paberkotti ja kaunistasid need käsitööringis suviselt lilledega.

Kotid valmistasime kingituseks MTÜ Samaaria Eesti Misjoni e-poele. Järgmised 30 pakki saavad Samaaria e-poe kliendid meie elanike kaunistatud paberkottides ja kindlasti saab neidki kotte veel mitu korda taaskasutada.

Samaaria e-poe müüja Merike oli tehtud kingituse üle väga rõõmus. Ta oli üllatunud, kui palju meie elanikud vaeva olid näinud. “Need kingikotid teevad meie klientide päeva kindlasti päikselisemaks,” arvas Merike.

Samaaria e-pood kasutab oma toodete saatmisel taaskasutatud pakendeid ja kõigil on võimalus neid toetada, viies neile üleliigseid paberkotte.

Maarja Prikmann, Uuemõisa Kodu tegevusjuhendaja


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!