Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Kohvik „Sild“ filmi tegemisel osalesid Vääna-Viti Kodu kliendid

Kohvik „Sild“ filmi tegemisel osalesid Vääna-Viti Kodu kliendid

Kui pühapäeval seadsid paljud inimesed oma sammud Tallinnasse maratonile siis Vääna-Viti Kodust Õnnela, Kaia, Anne-Liis, Kristel, Margus, Oksana, Anneli ja Anu sõitsid pealinna hoopis teisel eesmärgil – kohvikusse. Tegemist ei olnud aga lihtsalt tavalise kohvikuga vaid kohvik „Sild“ rahakogumise kampaania jaoks filmi tegemisega.

Meie kohviku projekt on jõudnud staadiumisse, kus kohe on valmis äriplaan ja algamas on kampaania, et koguda raha kohviku ruumide rentimiseks ja kohandamise kuludeks. Selleks filmisime üles materjali, millest tuleb kokku 1,5 minutiline filmike, mis tutvustab meie ideed ja inimesi ning loodetavasti mõjub vaatajale selliselt, et ollakse valmis panustama rahaliselt kohviku rajamisse. Filmi paneme üles rahvusvahelisse crowdfundingu portaali nagu Indiegogo või Gofundme ning kampaania algab oktoobris.

Suur tänu Vääna-Viti Kodu tublidele inimestele, kes vaatamata pikale päevale ja väsitavale filmimisele olid lõpuni rõõmsad ja asjalikud.

Suur tänu Tallinna Ülikooli kohvikule „Kehrwieder“, kes oli valmis terveks pühapäevaks loovutama oma lauad, toolid, ruumid, kohvimasina ja köögi.

Suur tänu Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudile ning selle üliõpilastele filmimiseks vajaliku aparatuuri, valgustuse, mikrofoni, stsenaariumi, rekvisiitide ja kõige muu eest, mis oli vajalik filmimiseks ning lindistamiseks.

Suur tänu kõigile, kes andsid oma panuse, et ellu viia meie unistus: luua kohvik, kus töötavad erivajadustega inimesed.

Suur tänu Brigitta Liis, Henri, Marko, Tony Peeter, Kristi, Naomi, Laur, Zsolt ja Hedi.

Anu Hall

SA Hea Hoog


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!