Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Kõik Harju kodud on valmis!

Kõik Harju kodud on valmis!

Rohkem kui kümne aasta jooksul oleme ERFi toel Harjumaal avanud 17 kaasaegset ja hubast kodu meie elanikele. Esimene oli Kehra Kodu 2012. aastal ja viimane Merimetsa tee 1 kortermaja märtsikuus.

Kehra istutustalgud üle kümne aasta tagasi

Kehra algusajast on mul eriline mälestus – meile kingiti avamisel suur hulk vilja- ja ilupuid. Kuna tegelesime samal ajal Ravila sulgemisega, oli väga palju tööd ja kuidagi ei jõudnud nende istutamiseni. Ühel õhtul panin kummikud jalga ja istutasime koos Kehra tublide elanikega kõik puud maha. Lõpetasime päris hilistel õhtutundidel.

Nüüd vaatan Kehrasse minnes alati neid puid, see tore õhtu tuleb meelde ja südame alt läheb soojaks. Kuna Kehrat avasime Tiiuga kahekesi, on see pereküla nagu mu oma laps. Sama ütlevad kõik juhid uue maja kohta – vaatamata raskustele on enda avatud kodu kõige armsam.

Tänu pühendunud töötajatele

Uute üksuste avamine on olnud suur ja töömahukas aeg, kuid nüüd oleme eesmärgi saavutanud! On olnud pisaraid, ebaõnnestumisi, aga ka kuhjaga rõõmu väikestest edusammudest ja suurtest kordaminekutest. Kõik rõõmud tulid pisitasa, iga kliendi rõõm uuest ilusast toast, väikesed arengud kohanemisel ja elukorraldusega toimetulekul, meie endi kasvamine tiimina.

Suur, suur aitäh kogu piirkonna endistele ja praegustele töötajatele! 

Tänu kogu piirkonna töötajate suurele panusele on meil nüüd kõik kodud valmis ja saame keskenduda sellele, et aidata meie elanikel elada tegusat elu kogukonnas. Üksuste avamisel andsid oma kõige suurema panuse meie juhid: Tiiu Kruusamägi, Inge Kändla, Ragne Nool, Jaanika Petti, Piret Kuusküll, Diana Jurkova, Laura Hints ja Erle Eenmaa.

426 inimest uues kodus

Kõige rohkem on meil elanikke, kes vajavad tuge ööpäev läbi, üle 200 inimese. Neile lõime kümme väikest ja  kliendisõbralikku kodu Tallinnasse, Paldiskisse ja Keila linna. Näiteks oli meie elanik Kadri nii õnnelik, et sai kolida Tallinnasse, oma emale lähedale. Nüüd saavad nad emaga tihedamalt suhelda ja koos erinevaid ettevõtmisi teha.

Kellele meeldib elada pigem suurest linnakärast pisut eemal, pakume teenust Vääna-Viti ja Kehra perekülades.

Iseseisvamatele elanikele on meil Tallinnas 18 korterit ja Paldiskis neli korterit, kokku saame korterites tuge pakkuda kuni 70 inimesele.

Inge Varblas, Harju piirkonna juht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!