Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Koluvere Kodu klaveritalent andis üllatava kontserdi

Koluvere Kodu klaveritalent andis üllatava kontserdi

Koluvere Kodus toimus üks üsna eriline kontsert. Seda ei andnud mitte külalisest klaverikunstnik, vaid oma kodu elanik Natalja. Natalja on Koluveres üsna uus – ta kolis siia juulikuus. Kuid töötajad said üsna pea aru, et selles naises on peidus suur talent ja armastus muusika vastu.

Esiti ei soovinud teised kodu elanikud väga kontserdile minna – sõna “klaverikontsert” hirmutas pisut. Arvati, et see on igav ja arusaamatu. Kuid juba esimese looga oli selge, et nii see pole!

Natalja rääkis enne iga pala ka loo päritolust kes selle on kirjutanud ja mis aastal.

Kontsert osutus ülimenukaks! Kõik kuulajad käisid Nataljat kättpidi tänamas ja olid tema mängust väga suures vaimustuses,paljudele tulid pisarad silma. Natalja oli ka ise publiku soojast vastuvõtust nii liigutatud, et lubas kindlasti peagi uue kontserdi anda.Siis, võib karta, jääb saalis istekohtadest väheks, sest vaimustus Natalja mängust on üha levinud.

Meil on väga hea meel, et Natalja saab juba selle aasta lõpus kolida elama oma uude koju – peagi Tallinnas valmivasse kaasaegsesse teenuseüksusesse. Nii avaneb tal võimalus käia kuulamas, kuidas teised muusikat esitavad. Ja loodame väga, et Natalja leiab uues kodukohas ka võimaluse oma talenti arendada.

 

Vaata katkendit kontserdist SIIT

 


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!