Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Koroonaviiruse ennetus meie kodudes

Koroonaviiruse ennetus meie kodudes

Seoses koroonaviiruse esimeste juhtudega Eestis tõhustame teavitust ja korralduslikke meetmeid, et kaitsta töötajaid ja kliente võimaliku nakatumise eest.

  • Alates 6. märtsist on keelatud kõikides üksustes klientide külastamine.
  • Väga suur rõhk on töötajate teavitusel ennetusmeetmetest ja hügieenireeglitest koos selgete juhistega. Kuna ettevõttes on üle 800 töötaja, toimub teavitus samaaegselt e-kirjade teel, uudiskirjade kaudu ja (veebi)koosolekutena. Samuti on olemas korduma kippuvad küsimused spetsiaalselt meie töötajatele, mida täiendatakse pidevalt.
  • Hügieenireeglite paremaks tagamiseks on tellitud täiendavad desinfitseerimisvahendid ning kaitsemaskid.
  • Nii töötajatele kui klientidele on määratud ettevõttes kindel kontaktisik, kelle poole saab kõikide küsimustega igal ajal pöörduda.
  • Väga oluline on ka tihe kontakt õendusteenuse osutajatega (teavitustöö, klientide hoolikam jälgimine sümptomite osas).
  • Jälgitakse Terviseameti soovitusi riskipiirkondadest tulnud inimeste või koroonaga kokku puutunud inimeste osas.

Kaisa Rentel, terviseedenduse nõunik
Kelly Kald, töökeskkonna juht

Foto: CDC


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!