Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Kutse: Vao varjupaigataotlejate majutuskeskuse külastus 26.08

Kutse: Vao varjupaigataotlejate majutuskeskuse külastus 26.08

Varjupaigataotlejate majutuskeskus pakub ajakirjanikele võimalust tutvuda Vao keskuse eluruumidega 26. augustil kell 10.00 – 11.00. Soovijad võtab vastu Vao keskuse juht Jana Selesneva. 

“Pakume meedia esindajatele võimalust tutvuda majutuskeskuse elukorralduse ja ruumidega enne, kui Afganistani varjupaigataotlejad meile jõuavad. Kui nad on juba meile jõudnud, on tegu nende ajutise koduga ja nende eluruumidesse me võõraid inimesi lubada ei saa. Arvestame inimeste vajadusega privaatsusele, eriti mõeldes, et meile jõudvad perekonnad on pidanud väga palju läbi elama”, sõnas Jana Selesneva. 

Afganistanist evakueeritud inimesed on taotlenud rahvusvahelist kaitset – nad otsivad abi ja tuge ning turvalist paika tagakiusu või sõjategevuse tõttu kodumaal. Kui perekonnad jõuavad majutuskeskusesse, pakutakse neile seal igapäevast tuge, mis toetab iseseisvat toimetulekut ning kohanemist Eestis.  

Soovist 26. augustil kell 10.00 Vao keskust külastada palume teada anda aadressil  või telefonil 56 623 823 hiljemalt neljapäeval kell 9. 

Alates 26. augustist kehtib valitsuse korraldus COVID viiruse tõkestamiseks, liigume siseruumides hajutatult. Kui ühes ruumis on rohkem inimesi, kes igapäevaselt kokku ei puutu, palume kanda maske. 

Lisainfo:

Katrin Pärgmäe
Avalike suhete juht
AS Hoolekandeteenused
+372 56 623 823 


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!