Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Kutsu sõbrad laulupeole!

Kutsu sõbrad laulupeole!

17. augustil toimub Viljandis erivajadustega inimeste laulu- ja tantsupidu. Võimalus esineda tähendab väga palju meie elanikele, kuid meie eesmärk on teha vägev pidu ka pealtvaatajatele!

Lisaks laulu- ja tantsurühmadele on Viljandis käsitöölaat ja tegevused lastele, näiteks saab maalida särke ja tekstiilist kotte! Esinevad Heidy Tamme ja Kulno Malva ning loomulikult on kõik pealtvaatajad oodatud kaasa laulma, nii et see on Eesti kõige suurem Laula Kaasa!

Loomulikult soovime, et meie toredast peost saaks teada võimalikult palju inimesi, kellele see võib huvi pakkuda. Sellepärast on meil kõikidele töötajatele palve – palun märkige ennast ise FB sündmusel osalejaks ja kutsuge ka sõpru!

Kuidas?

Ava meie sündmus XI Erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu “Rõõm südames” ja vajuta nupule “Jaga”, sealt edasi “Kutsu sõpru”

Siis ilmub nimekiri kõikidest Sinu sõpradest. Vali sealt inimesed, kellele meie laulupidu võiks huvi pakkuda – koostööpartnerid, Lõuna-Eestis elavad sõbrad, meie elanikega seotud inimesed jne.

Teie pilt näeb teil veidi erinev välja, ma varjasin enda sõprade nimekirja ära (isikuandmete kaitse). Aga leidsin näiteks paar kolleegi, kes ei ole veel ennast tulijaks märkinud ja kelle saab laulupeole kutsuda 😉

Kui inimesed on välja valitud, tuleb vajutada lihtsalt all servas olevat nuppu “Saada kutsed” või inglisekeelsena “Send invites”

Lisainfo:
Katrin, avalike suhete juht
619


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!