Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Kutsume Sind erivajadustega inimeste laulupeole 26. augustil Viljandis!

Kutsume Sind erivajadustega inimeste laulupeole 26. augustil Viljandis!

Hea sõber!

Oled väga oodatud osa saama meie suurest rõõmupeost! Tänavu juba teist korda AS Hoolekandeteenused Karula Kodu eestvedamisel korraldatav üritus on saanud kogu Eesti erivajadustega inimeste tõeliselt suureks kooslaulmise peoks. Eelmisel aastal osales laulupeol 35 koori ligi 500 lauljaga, oli laulupeorongkäik ning süüdati laulupeotuli. Tänavu on ennast juba registreerinud üle 600 laulja ja koorijuhi.

Peo traditsioon sai alguse Kernu hooldekodus oma rahvale korraldatud laulupeost, mis siiani on läbi seitsme ühislaulmise aina hoogu ning uusi ja uusi lauluhimulisi juurde saanud.

Eelmisest aastast on laulupeol oma laul, Anu Röömeli just selleks puhuks ja erivajadustega inimestele kirjutatud “Kollane päike”. Laulupeo ideed kannavad selle laulu refräänist kujunenud moto “Laulan helisema maa” ning Karula klientide Kati ja Paveli joonistatud logo.

Eelmine pidu oli kodu-teemaline, sel aastal laulame sõpradest ja sõprusest. Tänavuseks külalisesinejaks on ansambel Bandemoonium.

Registreeri ennast tulijaks siin !

Kohtumiseni Viljandis!


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!