Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Laulu- ja tantsupeole registreerimine on avatud!

Laulu- ja tantsupeole registreerimine on avatud!

3. augustil toimub Viljandi Lauluväljakul XV erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu „Kajagu maa!“. Juubelipeol tähistame seda, et enam kui 1700 psüühilise erivajadusega inimest on kolinud tagasi kogukondadesse, väikestesse hubastesse kodudesse ning nüüd saavad nad kaasa lüüa kõikides kogukonna tegemistes – nende hääl saab taas kõlama.

Meenutus 2023. aasta laulu- ja tantsupeost

Aasta alguses korraldasime nimekonkursi, kus pakuti välja palju toredaid variante. Sel korral kõlas kõige enam variant „Kajagu maa!“, mille vader on Annegrethe Alp. Aitäh Sulle, Annegrethe!

Registreerimine peole on avatud!

Rõõm on kuulutada avatuks laulu- ja tantsupeole registreerimine! Repertuaar jõuab teieni juba märtsi lõpus, seega pange end ruttu kirja – nii saate laulude ja tantsude õppimisega varakult alustada!

Registreeru laulu- ja tantsupeole!

NB! Registreerimine on avatud 01.03-01.04.2024!

Märgi end kindlasti osalejaks ja kutsu kaasa ka sõpru ka meie Facebooki laulu- ja tantsupeo sündmuse lehel, nii jõuab värske info alati kõige kiiremini Sinuni!

Laulupeo meened

Sel aastal ootavad SA Hea Hoog veebipoes https://heahoog.ee/tootekategooria/laulu-ja-tantsupidu/  laulu- ja tantsupeoks vajalikud asjad – sealt saad tellida nii kollase kaelaräti kui ka muid praktilisi meeneid, et pidu saaks veelgi meeldejäävam.

Kohtumiseni 3. augustil Viljandis!

Reet Asmer, teenuste juht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!