Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Laulu- ja tantsupidu sai nime ja avatud on registreerimine!

Laulu- ja tantsupidu sai nime ja avatud on registreerimine!

Reet Asmer, teenuste arendusjuht

5. augustil toimub Viljandi Lauluväljakul XIV Erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu, millele otsisime selle aasta nime. See aasta on meile märgiline – sulgeme viimase suure hooldekodu ja nii kolivad peagi väikestesse hubastesse kodudesse perena elama viimasedki sealsed elanikud.

Ka nimekonkursil pakuti palju koduga seotud nimesid ning nüüd on meil hea meel välja kuulutada peo ametlik nimi – XIV Erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu „Helisev kodu“!

Suur aitäh idee autorile Kaie Viljasele Pärnu Väike-Posti üksusest! Peagi jõuab Sinuni ka väike kingitus! Aitäh Heili Tammemägi ja Ruta Avent – teie väljapakutud sõna eest!

Rõõmuga kuulutame avatuks ka laulu- ja tantsupeole registreerimise! Põhirepertuaar on valmis ja jagatud registreerunutele, seega pange end kärmelt kirja – nii saate kiiremini laulude õppimisega alustada ning osaleda ka aprilli alguses toimuval õpipäeval.

Registreeru laulu- ja tantsupeole!

Märgi end osalejaks ja jälgi värsket infot laulu- ja tantsupeo Facebooki lehel!

.

Meenutus 2022. aasta Erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupeost

Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!